Sandal Wood & Black Pepper

UNISEX ODVÁŽNÁ PIKANTNÍ HŘEJIVÁ VŮNĚ

HLAVA: KŮŽE, TABÁK, JANTAR, PIŽMO

SRDCE: ČERNÝ ČAJ, PEPŘ

ZÁKLAD: TÝKOVÉ DŘEVO, PAČULI, SANTALOVÉ DŘEVO

TIP: Museli jste svíčku sfouknout dříve, než se stihlo vytvořit plné voskové jezírko? S naším voskem no problem! Vosk je krásně měkoučký a stačí ho po okrajích roztavit fénem na vlasy...a nezapomeň se o svoji svíčku starat a pravidelně jí přistřihávat knot ;-)

540.00 Kč

VOSK NÁŠ EKOSYSTÉMOVÝ ŘEPKOVO-KOKOSOVÝ VOSK JE VYROBEN POUZE Z ŘEPKOVÉHO A KOKOSOVÉHO OLEJE, A DÍKY TOMU TI MŮŽEME NABÍDNOUT VYSOCE KVALITNÍ VÝROBKY. NENAJDEŠ V NĚM ŽÁDNÝ PARAFÍN, SÓJU, PALMOVÝ ANI VČELÍ VOSK. VOSK POCHÁZÍ Z PLNĚ UDRŽITELNÝCH ZDROJŮ, JE ETICKÝ A BEZ SYNTETICKÝCH PŘÍSAD.

KNOT KNOT JE VYROBEN Z NEBĚLENÉ BAVLNY A VYŽADUJE ZVLÁŠTNÍ PÉČI. PŘED KAŽDÝM ZAPÁLENÍM VŽDY ODSTŘIHNI ŠPIČKU KNOTU A TO ZVLÁŠŤ TEHDY, OBJEVÍ-LI SE NA JEHO KONCI MALÁ HOUBIČKA. JEN TAK TI BUDE SVÍČKA KRÁSNĚ HOŘET, DOBŘE PONESE VŮNI, NEBUDE KOUŘIT A VOSK BUDE ČISTÝ BEZ ODPADLÝCH ZBYTKŮ KNOTU.

OBAL OBAL NEČISTI HORKOU VODOU, MOHL BYS POŠKODIT JEHO ZBARVENÍ. VOSK JE TAK MĚKKÝ, ŽE HO LZE BEZ PROBLÉMU VYDLABAT LŽIČKOU. TENTO VOSK TI PAK MŮŽE POSLOUŽIT JAKO VOSK DO AROMA LAMPY. OBAL POTOM NAHŘEJ FÉNEM A VYČISTI PAPÍROVOU UTĚRKOU. SKLENICE TI DÁLE POSLOUŽÍ JAKO STOJAN NA TUŽKY, KOSMETICKÉ DOPLŇKY ATD.

220 g

BEZPEČNOST

NEDOTÝKEJ SE HOŘÍCÍ SVÍČKY, OBAL BÝVÁ VELMI HORKÝ. SVÍČKU VŽDY POKLÁDEJ NA TEPELNĚ ODOLNÝ POVRCH. SVÍČKU NENECHÁVEJ DOHOŘET AŽ DO JEJÍHO KONCE. NIKDY JI NENECHÁVEJ BEZ DOZORU, UDRŽUJ JI MIMO DOSAH DĚTÍ A DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ. SVÍČKU PONECH VŽDY ZAPÁLENOU TAK DLOUHO, DOKUD SE NEROZTOPÍ VOSKOVÉ JEZÍRKO AŽ K JEJÍMU OKRAJI, NE VŠAK DÉLE NEŽ 4 HODINY. PŘED KAŽDÝM HOŘENÍM ODSTŘIHNI PŘEBÝVAJÍCÍ KNOT.