NEJDE JEN O SVÍČKU, JDE O MANIFESTACI ŽIVOTA, KTERÝ MŮŽE A MUSÍ BÝT NAPROSTO FENOMENÁLNÍ!

Idea vytvořit vlastní kolekci svíček ke mě přišla s takovou lehkostí a samozřejmostí, přesně tak, jak to od života očekávám. 

Jednoduše jsem se jednoho dne zamyslela nad tím, co to vlastně doma pálíme a najednou mi každodenní zapalování svíček přestalo být tolik po chuti. Zároveň ale nutně potřebuji nějakou Instagram friendly svíčku, která dodá mému nočnímu stolku šarm a styl a hlavně bude hořet a vonět.

A to bylo to pošťouchnutí, na které jsem čekala. Znáš to, když na nic netlačíš, nikam nespěcháš, s úsměvem na tváři a laskavým srdcem, najednou jde všechno jako po másle.

Dnes držím v ruce produkt, který mě prostě baví! Tvořit denně něco, co vdechne tvému domovu duši, co tě obklopí  a pohltí a dokáže ti navodit přesně takové myšlenky a pocity, které si přeješ, a které tě dovedou k tvému cíli, je prostě boží.

V to v COCOBUTTER věříme. Věříme, že všechno kolem tebe tě ovlivňuje každou vteřinu tvého života a určuje směr, jakým se vydáváš. Proto by tvůj soukromý malý vesmír měl být tak krásný a voňavý :-), jak jenom může být.

Vaše Karolína

,,Suddenly, your home smells sexy!"