Pomelo Fizz

Vyprodáno

Unisex citrusová vůně

Šumivé tóny jiskřivého šampaňského se mísí s lahodnými citrusovými plody sladkého grapefruitu, brazilského pomeranče a růžového pomela oživené nádechem kyselé rebarbory ​​a svěžího, šťavnatého vodního melounu.

Může vás překvapit odtahování vosku od sklenice nebo jeho nerovný povrch po vychladnutí vosku, to je však u čistých přírodních vosků přirozené. Další informace se dočtete níže.

Hlava: grapefruit, pomeranč, pomelo, rum

Srdce: rebarbora, nektarinka, meloun, švestky, jasmín

Základ: Pižmo

Tuto svíčku je možné také objednat v růžové barvě. Stačí mi napsat zprávu do poznámek při zadávání objednávky.

U zakázkových svíček ve velikosti 1300g a 1800g je doba odeslání 5 pracovních dní.

Krabičky už bez etikety.

Zvolte si variantu:

Cena od 390,00 Kč

VOSK Ekosystémový řepkovo-kokosový vosk, který používám, je vyroben pouze z řepkového a kokosového oleje. Nenajdeš v něm žádný parafín, sóju, palmový ani včelí vosk. Vosk pochází z plně udržitelných zdrojů, je etický a bez syntetických přísad. Může vás překvapit odtahování vosku od sklenice nebo jeho nerovný povrch po vychladnutí vosku, to je však u čistých přírodních vosků přirozené. Svíčku nechávejte zapálenou vždy tak dlouho, dokud se neroztopí voskové jezírko až k okrajům sklenice, ne však déle než 3-4 hodiny v závislosti na typu svíčky.

KNOT Speciální knoty, určené pro přírodní vosky, jsou vyrobeny z nebělené bavlny s lněným jádrem a vyžadují zvláštní péči. Před každým zapálením vždy odstřihněte špičku knotu a to zvlášť tehdy, objeví-li se na jeho konci malá houbička. Jen tak vám bude svíčka rovnoměrně hořet, knot dobře ponese vůni, nebude kouřit a vosk zůstane čistý bez odpadlých zbytků knotu.

Vhodné pro VEGANY

BEZPEČNOST

NEDOTÝKEJ SE HOŘÍCÍ SVÍČKY, OBAL BÝVÁ VELMI HORKÝ. SVÍČKU VŽDY POKLÁDEJ NA TEPELNĚ ODOLNÝ POVRCH. SVÍČKU NENECHÁVEJ DOHOŘET AŽ DO JEJÍHO KONCE. SVÍČKU NIKDY NENECHÁVEJ BEZ DOZORU, UDRŽUJ JI MIMO DOSAH DĚTÍ A DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ.